Apartmány

Popis apartmánů

Apartmány Javor se nachází v centru obce Bublava v jižním svahu Švédské louky, v protisvahu lyžařského areálu Ski Centrum Bublava-Stříbrná. Jedná se o nově vybudované apartmány, které nabízí ubytování v příjemném, pohodlném a výlučně nekuřáckém prostředí. Nabízíme 8 plně vybavených apartmánů s kapacitou 2 až 5 osob na apartmán s celkovou kapacitou 32 lůžek. V přízemí objektu se nalézá společenská/seminární místnost, která je vybavena TV s využitím pro ubytované hosty, ale také pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, svateb, školení apod. K dispozici je sauna a lyžárna/kolárna s uzamykatelnými boxy na uložení lyží, snowboardů a sušáky bot. Ve společenské místnosti si hosté můžou zahrát stolní tenis, elektronické šipky a kdo umí i na piano.

Součástí každého apartmánu je kuchyňka a sociální zařízení (WC, sprcha). Kuchyňky jsou vybaveny ledničkou s malým mrazákem, varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a kompletním nádobím. V celém objektu je možnost připojení k internetu zdarma.

Na vyžádání rádi poskytneme zdarma dětskou postýlku včetně povlečení, jídelní stoličku, nočník, přebalovák či chůvičku pro naše nejmenší hosty.
Apartmány Javor nejsou přístupné pro zvířata.

Ke každému apartmánu je vyhrazeno parkovací místo na vlastním parkovišti před objektem apartmány Javor. 250 m od apartmánů Javor naleznete obchod s potravinami a smíšeným zbožím, v blízkosti Javoru je 5 příjemných restauračních zařízení. Pro naše hosty máme i slevové kupony. Motorkáři jsou u nás vítáni.